Dažniausiai užduodami klausimai

Toliau pateikiama pagrindinė informacija apie mūsų forumą. Perskaitykite tai prieš paskelbdami klausimus ar atsakymus, jei nesate susipažinę su tokio tipo forumu. Spustelėkite bet kurį klausimą, kad parodytumėte arba paslėptumėte atsakymą.
Kokių klausimų galiu čia užduoti? Svarbiausia, kad turėtų būti klausimų aktualių mūsų bendruomenei. Prieš klausdami būtinai ieškokite panašaus klausimo. Klausimų galite ieškoti pagal jų pavadinimą ar žymas.
Kokių klausimų reikėtų vengti? Prašome neužduoti klausimų, nesusijusių su mūsų bendruomene, pernelyg subjektyvių ar ginčytinų.
Ko turėčiau vengti savo atsakymuose? Guglika - Kasdien protingesnis! tai klausimų ir atsakymų puslapis - tai yra ne diskusijų puslapis. Prašome vengti diskusijų savo atsakymuose, nes jie linkę susilpninti puslapio kokybę.

Jei norite trumpai diskutuoti arba padėkoti kam nors už atsakymą, rašykite komentarus, o ne atsakymus.
Kas prižiūri šią bendruomenę? Trumpas atsakymas yra toks: jūs. Šią svetainę moderuoja vartotojai. Taškų sistema leidžia vartotojams uždirbti teises atlikti įvairias moderavimo užduotis.
Kaip veikia taškų sistema? Balsavus už klausimą ar atsakymą, jį paskelbęs vartotojas gaus taškų. Šie punktai yra apytikslis bendruomenės pasitikėjimo tuo asmeniu matas. Atsižvelgiant į šiuos taškus, vartotojams palaipsniui priskiriamos įvairios moderavimo užduotys.

Pavyzdžiui, jei užduosite įdomų klausimą ar naudingą atsakymą, greičiausiai už jį bus balsuojama. Kita vertus, jei klausimas yra prastai suformuluotas arba atsakymas yra klaidinantis - greičiausiai jis bus vertinamas blogai. Kiekvienas balsas už klausimą sugeneruos 1 taškų, kadangi kiekvienas balsas prieš bus atimtas 1 taškų. Šioje lentelėje išvardyti taškai, gauti už kiekvieną veiklą:

^taškų lentelė

Toliau esančioje lentelėje išvardyti taškiniai reikalavimai, taikomi kiekvieno tipo moderavimo užduotims.

^privilegijų lentelė.
Kaip pakeisti savo paveikslėlį (gravatarą) ir kas yra gravatar? Paveikslėlis, rodomas vartotojų profiliuose, vadinamas gravatar, tai reiškia visame pasaulyje pripažintas pseudoportretas .

Štai kaip tai veikia: įkeliate savo nuotrauką (arba mėgstamiausią paveiksliuką) į šitą puslapį gravatar.com iš kur vėliau nuskaitysime jūsų atvaizdą naudodami kriptografinį raktą pagal jūsų el. pašto adresą.

Tokiu būdu visos jūsų patikimos svetainės gali rodyti jūsų vaizdą šalia jūsų įrašų, o jūsų el. Pašto adresas lieka privatus.

Prašome suasmeninkite savo paskyrą naudodami vaizdą - tiesiog prisiregistruodami gravatar.com (tiesiog būtinai naudokite tą patį el. pašto adresą, kurį naudojote registruodamiesi pas mus ). Numatytasis pilkas vaizdas generuojamas automatiškai.
is dar turite klausimų? Prašome užduok savo klausimą ir padėkime pagerinti mūsų bendruomenę!

Jei kažko trūksta, naudokite atsiliepimo forma.
Sveiki atvykę į „Guglika“, kur galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

28 klausimų

54 atsakymų

30 komentarų

291 vartotojų