arrow_back Ko turistai turėtų vengti Čikagoje?

(2.1k taškų)
Kelionės
196 peržiūrų
2 balsų

2 Atsakymų

Geriausias atsakymas
2 balsų

Deja, nusikaltimas gali įvykti bet kada ir bet kur. Nusikaltimas yra galimybė. atsakydamas į jūsų klausimą, dauguma čikagiečių eis į bet kurią apylinkę, priklausomai nuo restoranų, veiklos, kultūros. Jei lankotės Čikagoje kaip turistas, tikriausiai apsistosite pagrindinėse turistų vietovėse. Jei nenorite žaisti turisto ir norite pamatyti tikrai šaunias miesto vietas, tiesiog žinokite apie savo aplinką. Garfildo konservatorija laikoma blogoje kaimynystėje, tačiau iš tikrųjų tai tikrai šauni vieta. Čikagos universitetas yra pietinėje pusėje, tačiau neišmanantys žmonės jums pasakys, kad ten vaikščioti nėra saugu. Vėlgi, naudokitės savo sveiku protu. Vakarų kilpa, prieš 20 metų buvo laikoma „Skid Row“, dabar turi keletą geriausių šalies restoranų. Aš asmeniškai vengčiau tokių sričių kaip „Wrigley Field“, nes čia tiesiog perpildyta barų ir girtų priemiesčių. Mičigano prospektas yra tik dar viena gatvė, pilna parduotuvių. Jei norite įdomių apsipirkimų, aš eisiu į šiaurę iki Belmont gatvės ar Milvokio prospekto, kur jie turi tikrai unikalių parduotuvių. jei ieškote maisto, dauguma rajonų yra žinomi dėl konkrečios kultūros. Mažoji Italija, Greektown, Ukrainos kaimas ir Rogerso parkas siūlo nuostabų Etiopijos ir Indijos maistą. Žinoma, kinų kvartalas yra absoliutus privalumas ne tik maistui, bet ir palei upę, ir mes turime upės taksi, kuris nuveš jus iš Wrigley pastato į kinų kvartalą. Taigi, nors jūs neturėtumėte techniškai klajoti gatvėmis naktį, galite žiūrėti į statistiką viską, ko norite, tačiau tai tikrai nesuteikia supratimo, kas patinka tiems rajonams ar kodėl tie nusikaltimai įvyko. Dauguma nusikaltimų Čikagoje yra susiję su gauja arba yra tarp vietinių.

(1.8k taškų)

1 komentaras

Venkite vairuoti. Eismas Čikagos centre yra tikras košmaras, o automobilių stovėjimo aikštelė yra beprotiškai brangi. Vietoj to nusipirkite CTA leidimą, kai tik atvykstate į Čikagą. Už 5 USD per dieną galite važiuoti traukiniais ir autobusais bet kur.
Geriausias atsakymas
1 balsas

Apskritai, laikykitės atokiau nuo Vakarų ir Pietų pusių. Jei einate į Mokslo ir pramonės muziejų 57 -ojoje gatvėje ir ežero pakrantėje, saugokitės jį supančios kaimynystės.

Čia yra grafikas, rodantis žmogžudysčių skaičių įvairiose srityse. Tai taip pat yra labiausiai tikėtinos vietos tapti smurtinio nusikaltimo, pvz., Apiplėšimo, automobilio kėlimo, užpuolimo ir kt., Auka.

kokiu-rajonu-vengti-cikagoje

kokiu-rajonu-vengti-cikagoje

Nuotraukų šaltinis google.lt

(2.8k taškų)
Sveiki atvykę į „Guglika“, kur galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

28 klausimų

54 atsakymų

30 komentarų

291 vartotojų