arrow_back Kaip išsirinkti augintinį?

(2.1k taškų)
Gyvūnai
129 peržiūrų
3 balsų

1 Atsakymas

Geriausias atsakymas
2 balsų

Kaip issirinkti suniuka

Priimti bet kokį naują augintinį reikia daug mąstymo, laiko ir atsidavimo. 

Kiekvienas jūsų šeimos narys turi dalyvauti renkant šį naują namų ūkio narį. Prieš pasirinkdami naują augintinį, žinokite, kokia asmenybė jums ir jūsų šeimai labiausiai tinka. Be to, būkite realistiški turimo laiko, vietos ir išteklių kiekiui. Jei turite laiko ir išteklių, išgelbėkite augintinį ir turėsite atsidavusį draugą ir šeimos narį visam gyvenimui! Prieš rinkdamiesi, pagalvokite, kokio tipo augintinis geriausiai tiktų jūsų gyvenimo būdui. Nors padarysite gerą darbą, padarykite sau paslaugą ir apsvarstykite visas savo galimybes. Atlikite keletą kelionių į prieglaudą ir pristatykite visus šeimos narius (įskaitant kitus naminius šunis), kad įsitikintumėte, jog visi yra laimingi. Šis sprendimas jus paveiks daugelį metų. Mėgaukitės galimybe padėti gelbstinčiam augintiniui rasti mylinčius namus ir antrą galimybę gyvenime.

Šuniukai širdyje Ar linksmi ir žvalūs šuniukai tinka jūsų šeimai?

Šuniukai paprastai reikalauja daug daugiau laiko ir dėmesio nei vyresni šunys. Kokie jie yra mieli, jie ateina į jūsų gyvenimą neapmokyti. Jie dar nėra sugedę ir jiems reikia išeiti reguliariai, paprastai kas dvi ar tris valandas dienos metu. Tai gali būti neįmanoma, jei išvykote aštuonių valandų darbo dienai. Jauniems šuniukams taip pat gali tekti vieną ar kelis kartus per naktį išeiti, kol jų šlapimo pūslė bus pakankamai didelė. Tai gali reikšti, kad prarasite daug gero nakties miego.

Šuniuko įsigijimas suteikia galimybę dresiruoti ir mokyti, kaip jums patinka.

Šuniukai taip pat kramto! Be nuolatinės priežiūros ir treniruočių dėžėse galite tikėtis destruktyvaus elgesio. Šis elgesys gali tęstis tol, kol jūsų šuniukas sulauks pilnametystės. Daugelis veislių subręsta tik maždaug po dvejų metų. Tai reiškia, kad jiems reikia socializacijos, veiklos ir mokymo, kad jie netrukdytų ilgam paauglystės laikotarpiui.

Įsigijant šuniuką taip pat kyla tam tikrų spėlionių. Mes tikrai nežinome, kokia šuniuko asmenybė bus suaugus. Nėra jokio būdo žinoti, ar šuniukas bus lengvai dresuojamas, kiek jis bus aktyvus ar net koks jis bus.

Jei namų ūkyje yra mažų vaikų, naujas šuniukas gali būti pribloškiamas dalykas. Aš rekomenduoju, kad jauniausias namuose esantis vaikas, sulaukęs šuniuko ar mažo šuns, būtų ne jaunesnis kaip penkerių metų.). Kol jie mokosi įkandimo slopinimo, burna ir kramtymas gali sukelti ašaras ir nusivylimą vaikams, kurie nenori nieko daugiau, kaip žaisti su nauju šuniuku.

Kita vertus, šuniukas gali būti džiaugsmas gyventi, ypač jei turite laiko, išteklių ir lankstaus tvarkaraščio. Niekas neprilygsta džiaugsmui stebėti mielą šuniuką žaidžiant ar išmokus naują triuką. Pagalba augančio šuniuko pareigoms gali padėti vyresniems vaikams išmokti prižiūrėti gyvūną.

Šuniukus kartais gali būti lengviau mokyti taip, kaip jums patinka, nes jų lankstus protas dar nėra nusistovėjęs. Jei manote, kad šuniukas gali būti tinkamas jūsų namų ūkiui, iš anksto mokykitės, kaip jį auginti ir mokyti. Atlikite tyrimus, kad surastumėte gerą šuniukų klasę, kurioje galėtumėte užregistruoti savo šuniuką ir išsiaiškinti, kokią įrangą jums reikės iš anksto įsigyti.

(2.8k taškų)
Sveiki atvykę į „Guglika“, kur galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

28 klausimų

54 atsakymų

30 komentarų

291 vartotojų