Kriptovaliuta. Tai populiari šių laikų populiarios scenos išraiška. Kad ir kaip būtų, kas iš tikrųjų yra skaitmeninė valiuta? Ar kada nors žinojote apie „Bitcoin“, „Dogecoin“, „Litecoin“, XRP ar „Ethereum“? Ne - jie nežemina devintojo dešimtmečio muzikinių grupių vardų. Tai tikrai skaitmeniniai pinigai (kitaip žinomi kaip pažangūs pinigai). Be to, jie juda, kur tik žiūrite.
Kaip bebūtų, čia kyla klausimas dėl milijono dolerių (kriptografijos?), Ar jums patartina investuoti išteklius į skaitmeninius pinigus? Nepriklausomai nuo to, ką kiekviena žiniatinklio vėtrungė šaukia iš savo pažangios platformos, kriptografinių pinigų pirkimas tikrai nėra tikras dalykas jūsų ateičiai. Bet kokiu atveju, mes pasieksime tai akimirksniu. Kaip būtų, jei pirmiausia iškrautume kriptovaliutą žemėje.
Skaitmeninė valiuta yra panaši į prekybą grynaisiais pinigais kitoje šalyje. Jonas gali jums paruošti malonią vakarienę, tačiau darant prielaidą, kad Italijoje turite vertinti aukščiausios klasės maistą, jums reikės kelių eurų. Mes vertiname dolerius ir eurus, nes suprantame, kad su jais galime nusipirkti darbo jėgos ir produktų. Tai atitinka kriptografinius pinigus. Jūs iškeičiate savo pinigus į kriptovaliutas ir iš tikrųjų naudojate juos kaip tikrus pinigus (tose vietose, kuriose jie pripažįstami kaip tam tikra įmoka).
Esant tokiems, kokie jie yra, iš kur, po velnių, mes bet kuriuo atveju gauname žodį skaitmeninė valiuta? Džiugu, kad paklausėte. Jis kilęs iš žodžio kriptografija, reiškiančio kodų kūrimo ar adresavimo specialybę. Skamba kaip „Indiana Jones“ filmo aranžuotė, ar ne? Kiekviena skaitmeninės valiutos moneta yra išskirtinė kodo eilutė. Be to, skaitmeninių valiutų negalima atkartoti, todėl jas lengva sekti ir atskirti keičiantis.
Tikriausiai žinojote apie asmenis, kurie uždirba (arba praranda!) Daug dolerių, investuodami išteklius į skaitmeninius pinigus. Tai atrodo kaip pažengęs brūkšnys negirdėtiems turtams iš niekur.