arrow_back Kaip veikia tinklinis marketingas?

(1.6k taškų)
Marketingas
108 peržiūrų
2 balsų

2 Atsakymų

Geriausias atsakymas
2 balsų

Kaip veikia tinklinis marketingas?

Kaip veikia tinklinis marketingas?

Tinklinis marketingas yra žinomas įvairiais pavadinimais, įskaitant daugiapakopį marketingą (MLM), tinklinio ryšio marketingą, filialų marketingą, tiesioginį vartotojų marketingą, nukreipimo marketingas ar namų verslo franšizė.

Įmonės, kurios vadovaujasi tinklinio marketingo modeliu, dažnai sukuria pardavėjų pakopas, tai yra, pardavėjai skatinami samdyti savo pardavėjų tinkle. Naujos pakopos (arba „aukštesnės linijos“) kūrėjai uždirba komisinius už savo ir savo sukurtos pakopos žmonių („žemesnės linijos“) pardavimus. Laikui bėgant nauja pakopa gali išauginti dar vieną pakopą, kuri prisideda prie didesnių komisinių tiek aukščiausios, tiek vidurinės pakopos asmeniui.

Taigi pardavėjų uždarbis priklauso nuo įdarbinimo ir produktų pardavimo. Tie, kurie pateko anksti ir yra aukščiausioje pakopoje, daro didžiausią naudą.

(1.0k taškų)
Geriausias atsakymas
1 balsas

Kas yra tinklinis marketingas?

kas yra tinklinis marketingas

Tinklinis marketingas yra tiesiog verslo praktika, kai verslas apdovanoja savo platintojus už kiekvieną asmenį, kurį jie įtraukia į verslą. Kompensavimo planas paprastai grindžiamas ne atlyginimais, o į verslą įtrauktų platintojų skaičiumi. Kuo daugiau platintojų įdarbina, tuo didesnė kompensacija.

(1.8k taškų)
Sveiki atvykę į „Guglika“, kur galite užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš kitų bendruomenės narių.

28 klausimų

54 atsakymų

30 komentarų

291 vartotojų